Етапи створення Лендінг Пейдж

Лендінг пейдж – односторінковий сайт, на який компанії, які бажають прорекламувати себе в інтернеті, покладають великі надії. Замовляючи розробку односторінкового сайту, потрібно брати до уваги деякі фактори.

Багато хто вважає, що якщо сайт складається всього з однієї сторінки, то зробити його не тільки просто, але й швидко. Деякі замовники лендінгу очікують, що він буде готовий буквально за кілька годин. Насправді, щоб лендинг пейдж вийшов робочим, доведеться витратити на його створення чимало зусиль і часу.


Робота над односторінковим сайтом чітко регламентована та складається з певних етапів.

Перший етап носить назву аудиторської компанії. У процесі аудиту замовнику потрібно заповнити спеціальну анкету-опитник (бриф), питання, яке стосується того, як повинен виглядати майбутній сайт. Як тільки бриф буде передано виконавцю, він викликається з замовником і ще раз проробляє ті ж питання, але тепер уже успішно. Завдяки цій бесіді в обох складається розуміння, як буде виглядати готовий сайт. У середньому цей етап займає 1-2 дня (за умови хорошого зворотного зв’язку з замовником).


Другий етап полягає у аналізі пропозицій конкурентів. Часто розробники лендингів користуються не зовсім чесним прийомом – беруть найпривабливішу пропозицію конкурентів і покращують її. Цей етап займає 1 робочий день.


Третій етап – визначення цільової аудиторії. Тут існує просте правило – не можна створити хорошу рекламу, не розуміючи, на кого вона буде орієнтована. Багато замовників стверджують, що знають для кого вони працюють. Простий аналіз ЦА показує, що це завжди так. Чим точніше буде визначено аудиторію та її потреби, тим вище буде ефективність лендингу.

Названі вище етапи мають одну загальну назву – маркетингове опрацювання. Саме розробка лендингу, а точніше його прототипування починається з четвертого етапу. На цьому кроці приймається рішення про те, в якому стилі буде виконано лендинг, скільки інформаційних блоків утримуватиме, і найголовніше – який посил нестиме для аудиторії.


Кінцева мета лендингу – спонукати відвідувача, що зайшов на сторінку, здійснити якусь активну дію: замовити товар, запросити прайс, перейти на основний сайт компанії, підписатися на новини або заповнити форму зворотного зв’язку. Для цього використовуються кнопки заклику до дії, форми захоплення та тригери довіри.

Twitter
Facebook
Pinterest
Telegram
Email

Як краще з вами зв'язатися?

How best to contact you?

Как лучше с вами связаться?