Міфи про створення сайтів

Міф #1. Ви можете зробити хороший сайт самостійно

Існують різні конструктори для створення сайтів. Ви можете створити типовий ресурс, схожий на сотні інших. Мінусом цього способу є обмежена функціональність. Розробка сайтів без участі фахівців призводить до появи неякісних ресурсів. Вони мають убогу структуру, мінімальний набір функцій, стандартний дизайн і не викликають довіри у користувачів і пошукових систем.

Міф #2. Розробка сайту – одноразова задача

Насправді сайт потребує регулярного оновлення, аудиту, покращення юзабіліті та наповнення. Твердження про те, що проект розробляється раз і назавжди, є найпопулярнішим міфом. Ті, хто йому вірить, стикаються з проблемами просування та залучення клієнтів. Справа в тому, що вимоги пошукових систем періодично змінюються. Щоб ресурс їм відповідав, його потрібно доопрацювати, оптимізувати, тобто. адаптуватися до нових умов просування.

Міф #3. Мобільна адаптація – марна трата грошей

Навпаки, саме просування в мобільному інтернеті дає найбільший приплив платоспроможних клієнтів. Якщо не адаптувати сайт під гаджети, можна втратити основну частину аудиторії. Ресурси, не адаптовані для використання на мобільних пристроях, знижуються пошуковими системами.

Міф #4. Хороший сайт – це комплексний сайт

Оманою є те, що чим складніший ресурс за структурою, змістом і функціональністю, тим він кращий. Насправді вам потрібен сайт, зручний і зрозумілий для вашої цільової аудиторії. Ваші потенційні клієнти повинні легко знаходити інформацію або продукти, розміщувати замовлення та залишати відгуки.

Складний у використанні ресурс відштовхує клієнтів. Люди не замовлятимуть у вас товари та послуги, якщо сайт незручний, перевантажений або повільний.

Міф #5. Ви можете самостійно наповнити сайт

В Інтернеті є багато матеріалів на різні теми. Є тексти, картинки, відео. Використання неунікального контенту може призвести до блокування сайту пошуковими системами. Під час створення ресурсу створюються унікальні статті, зображення, відео. З їх допомогою платформа просувається. Якщо ви вирішили самостійно створювати контент, вам потрібно вивчити SEO, маркетинг, специфіку ринку та інші моменти.

Розробка сайту вимагає знань програмування, контенту, оптимізації, зручності використання, реклами та маркетингу. Краще, якщо цим займатимуться люди, які професійно працюють у цій сфері та знають усі нюанси створення, запуску та просування сайтів.
Twitter
Facebook
Pinterest
Telegram
Email

Як краще з вами зв'язатися?

How best to contact you?

Как лучше с вами связаться?